Startande spelare:   72     Registered herrar/damer:   88%/12%
Totalt antal starter: 195 Antal spelade starter: 195
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Turboresultat serie 1

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Serie 1   Hcp/ser   Redan
i final
  Till
final
 
1. William Svensson BK Kaskad   265   0   Ja      
2. Johannes Granström Bodens BS   263   5   Ja      
3. Kim Lindström Bodens BS   256   12   Ja      
4. Ludwig Ingerskog Bodens BS   239   0   Ja      
5. Henrik Törnquist Domsjö IF BK   237   11   Ja      
6. Lars Karlsson Bodens BS   237   10       Ja  
7. Jan Rönnbäck Bodens BS   236   16   Ja      
8. Emil Holmberg Bodens BS   235   1          
9. Fredrik Karlsson Bodens BS   234   27          
10. Tommy Petersén BK Ripan   234   7   Ja      
11. Magnus Fagerqvist BK Loet   233   11   Ja      
12. Peter Berglund Kiruna AIF Bowling   231   30   Ja      
13. Daniel Tserni BK Loet   230   14   Ja      
14. Fredrik Larsson Bodens BS   230   8   Ja      
15. Daniel Unander Kiruna AIF Bowling   225   0   Ja      
16. Jesper Hansson Vilhelmina IK   225   22          
17. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   225   0   Ja      
18. Kent-Ove Andersson Boden-Cometen   224   30   Ja      
19. Sara Almqvist BK Prana   224   19          
20. Martin Lindqvist Domsjö IF BK   222   22          
21. Helena Carlsson Umeå IK BF   221   21          
22. Helena Josjö Bodens BS   220   20          
23. Dan Wälivaara BK BD-Pärlan   219   9          
24. Andreas Jonsson Vilhelmina IK   218   30          
25. Felix Nilsson Bodens BS   217   7   Ja      
26. Adam Andersson Team Pergamon BC   216   0   Ja      
27. Peder Jacobsson Vilhelmina IK   216   5          
28. Sebastian Landin Olsson BF Krypton   213   30   Ja      
29. Andreas Lidström Vilhelmina IK   213   30   Ja      
30. Niklas Wiklund BK Ripan   212   12          
31. Ingvar Carlsson Boden-Cometen   212   20          
32. Anders Johansson Piteå BK   212   26   Ja      
33. Sofia Hultstedt Team X-Calibur BK   211   30   Ja      
34. Sven-Erik Bergman Boden-Cometen   208   30          
35. Tommy Andersson BF Krypton   208   20   Ja      
36. Henrik Simonsson Bodens BS   207   15          
37. Joakim Löfstedt Vilhelmina IK   206   29          
38. Axel Simonsson Bodens BS   205   16   Ja      
39. Peter Lundberg Bodens BS   205   17          
40. Kjell Landström BK BD-Pärlan   205   10          
41. Arto Kuusela BK Loet   204   11   Ja      
42. Caroline Johansson Pite BF   204   29          
43. Lars-Erik Spett BK Ripan   200   30          
44. Peter Ljung Team Pergamon BC   199   2          
45. Staffan Bergdahl Bodens BS   198   9          
46. Andreas Lindgren BK Loet   198   11          
47. Louise Löfgren Pite BF   196   30   Ja      
48. Erik Rönnbäck Bodens BS   193   22   Ja      
49. Mats Andersson Bodens BS   193   12   Ja      
50. Per Sundqvist Bodens BS   192   4   Ja      
51. Rickard Ekman BF Krypton   190   22          
52. Ove Sundén BF Krypton   189   19          
53. Ulf Riström BF Krypton   188   30          
54. Ante Fahlén Vilhelmina IK   186   21          
55. Ulf Pettersson Bodens BS   182   14          
56. Jonne Käsmä Finland   179   1   Ja      
57. Anders Jonsson Domsjö IF BK   179   26          
58. Rolf Norling Boden-Cometen   178   30          
59. Roger Engman BK Loet   177   23   Ja      
60. Viktoria Sandlund IFK Umeå   177   30          
61. Jan Thorsson Strajk Alley Hallförening   176   30          
62. Leif Strömgren BK BD-Pärlan   176   30          
63. Daniel Rönnbäck Bodens BS   165   13          
64. Sebastian Gabrielsson Piteå BK   162   22          
65. Fredrik Walding BF Krypton   152   30