Startande spelare:   72     Registered herrar/damer:   88%/12%
Totalt antal starter: 195 Antal spelade starter: 195
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

2 Bästa scratch

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Resultat   Redan
i final
  Till
final
 
1. Ludwig Ingerskog Bodens BS   1390   Ja      
2. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   1339   Ja      
3. William Svensson BK Kaskad   1325   Ja      
4. Daniel Tserni BK Loet   1299   Ja      
5. Adam Andersson Team Pergamon BC   1290   Ja      
6. Johannes Granström Bodens BS   1274   Ja      
7. Per Sundqvist Bodens BS   1270   Ja      
8. Tommy Petersén BK Ripan   1261   Ja      
9. Henrik Törnquist Domsjö IF BK   1257   Ja      
10. Daniel Unander Kiruna AIF Bowling   1225       Ja  
11. Kim Lindström Bodens BS   1223   Ja      
12. Axel Simonsson Bodens BS   1218   Ja      
13. Fredrik Larsson Bodens BS   1215   Ja      
14. Jonne Käsmä Finland   1209       Ja  
15. Emil Holmberg Bodens BS   1209          
16. Magnus Fagerqvist BK Loet   1196   Ja      
17. Felix Nilsson Bodens BS   1187          
18. Arto Kuusela BK Loet   1185   Ja      
19. Erik Rönnbäck Bodens BS   1173   Ja      
20. Andreas Lindgren BK Loet   1154          
21. Mats Andersson Bodens BS   1150          
22. Dan Wälivaara BK BD-Pärlan   1141          
23. Kjell Landström BK BD-Pärlan   1140          
24. Jan Rönnbäck Bodens BS   1138   Ja      
25. Anders Johansson Piteå BK   1133   Ja      
26. Roger Nyström Boden-Cometen   1129   Ja      
27. Ulf Pettersson Bodens BS   1125          
28. Andreas Lidström Vilhelmina IK   1122   Ja      
29. Peter Ljung Team Pergamon BC   1114          
30. Henrik Simonsson Bodens BS   1113          
31. Staffan Bergdahl Bodens BS   1110          
32. Tommy Andersson BF Krypton   1108          
33. Sofia Hultstedt Team X-Calibur BK   1105   Ja      
34. Lars Karlsson Bodens BS   1103          
35. Peter Lundberg Bodens BS   1103          
36. Peter Berglund Kiruna AIF Bowling   1102   Ja      
37. Sebastian Landin Olsson BF Krypton   1102   Ja      
38. Rickard Ekman BF Krypton   1088          
39. Peder Jacobsson Vilhelmina IK   1086          
40. Louise Löfgren Pite BF   1084   Ja      
41. Roger Engman BK Loet   1083          
42. Martin Lindqvist Domsjö IF BK   1079          
43. Kent-Ove Andersson Boden-Cometen   1074   Ja      
44. Carl Wikhede Piteå BK   1074          
45. Helena Josjö Bodens BS   1066          
46. Daniel Rönnbäck Bodens BS   1063          
47. Joakim Löfstedt Vilhelmina IK   1054          
48. Niklas Wiklund BK Ripan   1054          
49. Ante Fahlén Vilhelmina IK   1051          
50. Jesper Hansson Vilhelmina IK   1047          
51. Helena Carlsson Umeå IK BF   1046          
52. Caroline Johansson Pite BF   1046          
53. Janne Nyman Skellefteå IF   1035          
54. Fredrik Karlsson Bodens BS   1016          
55. Ingvar Carlsson Boden-Cometen   1007          
56. Sven-Erik Bergman Boden-Cometen   999          
57. Sebastian Gabrielsson Piteå BK   995          
58. Lars-Erik Spett BK Ripan   993          
59. Roger Jonsson Skellefteå IF   990          
60. Sara Almqvist BK Prana   986          
61. Ove Sundén BF Krypton   975          
62. Andreas Jonsson Vilhelmina IK   974          
63. Leif Strömgren BK BD-Pärlan   974          
64. Anders Jonsson Domsjö IF BK   955          
65. Jan Thorsson Strajk Alley Hallförening   932          
66. Ulf Riström BF Krypton   921          
67. Sven Sundqvist Luleå BF   915          
68. Viktoria Sandlund IFK Umeå   913          
69. Fredrik Walding BF Krypton   911          
70. Rolf Norling Boden-Cometen   854